Vzorník fontů a barev

Vaše prostory k podnikání jsou jedinečné a dokonalé právě pro vás a vaše zákazníky. Proto se i my snažíme nabídnout všem zákazníkům co nejširší možnosti úprav našich designových výrobků tak, aby výsledné cedule, cedulky nebo loga ladila se stylem jejich salónů a prostor.

U většiny výrobků na míru si proto můžete vybrat velikost cedulky, barvu podkladu a/nebo písma a jeho font. Milujeme jedinečnost a jsme rádi, že pro vás můžeme zhotovit produkt, který nemá nikdo jiný široko daleko! 


VZORNÍK FONTŮ

U většiny výrobků si můžete vybrat až z 10 atraktivních fontů písma. Pokud si ani tak nedokážete výsledný výrobek s vybraným fontem představit, nezoufejte!Prohlédněte si váš text v různých fontech! Vyzkoušejte náš nástroj Náhled fontů!
Pozor, diakritika se u některých fontů nezobrazuje - háčky a čárky vždy dokreslujeme před řezem ručně.


Než se vrhneme do výroby, zákazníkům zasíláme grafický návrh výsledného produktu.
V této fázi už budete na tuty vědět, že to bude paráda! A když ne, máme prostor zadání doladit.


Níže najdete vzorník fontů, ze kterých můžete vybírat.
1 Sebastian
VZORNÍK BAREV PLEXISKLA

U tohoto vzorníku je těžké zachytit správně odstíny barev a proto doporučujeme podívat se na uložená videa na našem instagramovém profilu na hlavní stránce, v záložkách naleznete PLEXISKLA.

Dostupnost barev 21 - 30 je v Evropě velmi limitovaná. V tuto chvíli máme dostatečnou zásobu materiálu, může se však stát, že se občas některá barva vyprodá. To vám ale dáme vždy včas vědět...

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz