O nás

O nás

Jmenovky, cedulky a cedule nebo zápichy do dortů vytvořené dle vašich představ.

Než se mi narodil syn Sebastian, snažila jsem se jeho pokojíček vyladit a personalizovat na míru vytvořenými minimalistickými a moderními plakáty, které bylo obtížné na českém trhu sehnat. Založila jsem proto pod značkou Little Munchkin eshop s originálními dětskými plakáty.

V roce 2022 jsem si splnila sen a pořídila si laser z druhé ruky, na kterém jsem vyrobila první dřevěnou jmenovku do dětského pokojíčku. Já i vy jsme ve jmenovkách našly zalíbení, od plakátů jsem upustila a sortiment jsem postupně rozšířila o dřevěné rodinné jmenovky a další materiál plexisklo, ze kterého lze vytvářet cedule na míru nebo zápichy do dortů. Prvotní maličký a předpotopní laser jsme na konci roku 2022 vyměnili za mnohem větší, moderní a profesionální.

V polovině roku 2023 jsme se rozhodli změnit název na Fontily, který již mnohem více pasuje na výrobky, které pro vás vytváříme. 

Písmenka vyřezaná na laseru v mnoha různých fontech zkompletovaná na cedulkách a cedulích, prostřednictvím kterých dokážete doladit dětský pokojíček, svůj domovdort na rodinné oslavě nebo provozovnu vlastního podnikání.

Každou vaši objednávku zpracováváme individuálně a výrobek vyrábíme s pomocí stroje ručně. Každý výrobek, který projde našima rukama, je tak originál a asi se ještě ani jednou nestalo, abychom vyrobili dva identické.

Untitled design_1

přejít do eshopu

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz