O nás

O nás

Cedule a cedulky pro vaše podnikání vytvořené dle vašich představ

V roce 2022 jsem si splnila sen a pořídila si laser z druhé ruky, na kterém jsem vyrobila první dřevěnou jmenovku do dětského pokoje. Časem se moje nabídka rozšířila o rodinné jmenovky, ale moje pozornost se později stočila k odolnějšímu materiálu, kterým je plexisklo. Z něho jsem začala vyrábět cedule na míru. Prvotní maličký a předpotopní laser jsem na konci roku 2022 vyměnila za mnohem větší, moderní a profesionální stroj.

V polovině roku 2023 jsem se rozhodla přejmenovat projekt z těžko čitelného a zapamovatelného Little Munchkin na Fontily, ve kterém se sama cítím příjemně a který se mnohem víc hodí na produkty, které pro vás vyrábím. 

Písmenka jsou vyřezaná na laseru v mnoha různých fontech zkompletovaná na cedulkách a cedulích, prostřednictvím kterých dokážete doladit váš salon nebo označit provozovnu vlastního podnikání.

Každou vaši objednávku zpracováváme individuálně a výrobek vyrábíme s pomocí stroje ručně. Každý výrobek, který projde našima rukama, je tak originál a asi se ještě ani jednou nestalo, abych vyrobila dva identické.

Untitled design_1

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz