Cedule a loga na míru

Cedule a loga se většinou skládají z podkladu a pak samostatných řádků textu.
A protože množství kombinací velikostí podkladů a textů a jednotlivých barev na podklad je obrovské, není možné cedule a loga nadefinovat jako produkt přímo do eshopu.

Veškeré cedule a loga tedy vyrábíme na základě vašich požadavků z našich vzorníků fontů
a barev.
V případě výroby cedule dle vašeho designu je nutné dodat soubor v křivkovém formátu .svg, .pdf nebo .ai.
Není bohužel technicky možné řezat text nebo jiné komponenty z jiných formátů jako je např. jpg nebo png.  Nejde to ani v případě, že vložíte obrázek a grafiku vyexportujete pak v křivkovém formátu. Obrázek obrázkem zůstává.

Cedule-2

Cedule

Pokud máte zájem o nacenění takové cedule, napište nám na email info@fontily.cz, jak by ta vaše měla vypadat, jaký text by měla obsahovat a o jakou velikost z níže uvedených máte zájem.

Podle vaší představy dáme dohromady prvotní návrh do grafické podoby, který vám zašleme jako náhled k odsouhlasení. V této fázi je možné provést úpravy ať už zvolených fontů nebo barev. Berte prosím v potaz, že takové změny můžeme provést celkem jen dvakrát. Časová kapacita nám bohužel neumožňuje náhled upravovat vícekrát. V případě složitějších úprav nebo dalších grafických úprav bude k ceně připočítána sazba ve výši 1200 Kč/hod.

Cena

Každá barva plexiskla má jinou pořizovací cenu. Například mezi čirým a zlatým plexisklem je velký cenový rozdíl, a proto vám rádi spočítáme přesnou cenu té vaší cedule, jakmile se domluvíme na velikosti podkladu a řádků textu, barvách, celkovém množství písmenek a dalších detailech.

Zajímá vás, jak se cedule čistí? Přečtěte si článek Čištění plexiskla.

Vzorníky-2
Vzorníky (2500 x 1800 px)_1

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz