Cedule a loga na míru

Rádi pro vás vyrobíme ceduli z plexiskla na míru!

Cedulí a cedulek jsme už vyrobili více než 1600 a tak si troufáme říct, že s jejich výrobou máme bohaté zkušenosti.

Podklad a větší komponenty standardně vyřezáváme z plexiskla, ty menší umíme natisknout na profesionální UV tiskárně. Životnost plexiskla je prakticky neomezená jak v interiéru, tak i v exteriéru, UV tisk je rovněž určený na použití uvnitř nebo venku.

Prohlédněte si ukázky některých našich realizací cedulí:

Cedule-2

Cedule

CENA

Každá barva plexiskla má jinou pořizovací cenu. Například mezi čirým a zlatým plexisklem je velký cenový rozdíl, a proto vám rádi spočítáme přesnou cenu vaší cedule, jakmile se domluvíme na velikostech a barvách podkladu a dalších řezaných komponentů, případně dalších detailů...

POPTÁVKA

Pokud máte zájem o nacenění takové cedule, stačí vyplnit Formulář a nebo poptávku pošlete emailem na lenka@fontily.cz Zkuste prosím co nejvíce popsat vaši představu toho, jak by měla cedule vypadat, jaký text by měla obsahovat a o jakou velikost máte zájem.
Klidně nám také můžete pinknout zprávu na náš Instagram. :)

Podle vaší představy dáme dohromady prvotní návrh do grafické podoby, který vám zašleme jako náhled k odsouhlasení. V této fázi je možné provést úpravy ať už zvolených fontů nebo barev. Berte prosím v potaz, že takové změny můžeme provést celkem jen dvakrát. Časová kapacita nám bohužel neumožňuje náhled upravovat vícekrát a opakovaně. V případě složitějších nebo dalších grafických úprav budeme muset k ceně připočítat cenu času, který grafickými pracemi strávíme.

GRAFICKÝ FORMÁT

Pokud už máte své logo vytvořené grafikem nebo grafičkou, budeme ho od vás potřebovat zaslat emailem jako soubor v křivkovém formátu .pdf, .ai nebo .svg.

Není bohužel technicky možné řezat text nebo jiné komponenty z jiných formátů jako je např. jpg nebo png. Pokud logo nemáte ve vyhovujícím křivkovém (vektorovém) formátu, můžeme se pokusit ho "vektorizovat" z obrázku, kvalita ale většinou pak kvůli nízkému rozlišení původního obrázku bývá špatná a výsledný řez objektů nebo textu nemusí mít hezkou ostrou hranu. I tak se o vektorizaci ale pokusíme...

Pokud si nejste jistá/ý kvalitou nebo formátem vašeho loga, určitě nás kontaktujte, abychom probrali další možnosti.

Mohlo by vás také zajímat, jak se takové cedule čistí. Přečtěte si článek Čištění plexiskla.


Vzorníky-2_2

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz