Jmenovka bez podkladu

Tip
590 Kč
Vytvoříme na míru
Barva textu
Font (typ písma) ?
Šířka jmenovky ?
Můžeme doručit do:
22.12.2023

Toužíte po tom, aby pokojíček vašich dětí ladil a byl vyšperkovaný do detailu? Zároveň ale milujete minimalismus a nechcete ho zatěžovat tunami doplňků, které vás brzy omrzí?

Jestli ano, pak bude tato na míru vytvořená dřevěná cedulka pro vás naprosto ideální! Text s jemnými liniemi nemá žádný podklad a bude se tedy perfektně vyjímat na zdech vašeho domova.

TIP: Chcete si prohlédnout váš text v různých fontech? Vyzkoušejte náš Náhled fontů!
Pozor, diakritika se zde nezobrazuje - háčky a čárky vždy dokreslujeme před řezem ručně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cedulka na fotce má 40 cm, zvolit si ovšem můžete i větší (případně menší) rozměr. Jméno je vyrobeno z bukové překližky tloušťky 4 mm. Text vypalujeme laserem, proto jsou hrany dřeva jemně opálené. Veškeré hrany dočišťujeme jemným smirkovým papírem tak, aby byly hladké a příjemné na dotek. Vyberte si šířku cedulky, u textu vyberte barvu i font. Vzorník barev a fontů naleznete zde.
Maximální počet slov na cedulce je jedno.

Jméno, které chcete mít na cedulce, nám napište do poznámky k produkty nebo ve 3. kroku objednávky Informace o vás (zaškrtněte “Zadat poznámku pro prodejce”). Před samotným zahájením procesu výroby vám zašleme přibližný náhled jmenovky pro kontrolu. Upozorňujeme, že při výběru některých fontů a konkrétních jmen nemusí být výsledný text spojen.

Standardní doba dodání je 2-3 týdny, většinou to ale stíháme rychleji. 

Oboustranná páska ani lepicí gumy nejsou součástí.

 
 
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz