Jak se cedulky připevňují?

Vybrat si krásnou a originální dekoraci do vašeho domova teď bude ten nejtěžší úkol! Samotné připevnění na zeď, dveře či plot už totiž bude úplná brnkačka! Připravila jsem pro vás krátký návod a pár tipů, jak na to.

Všechny
dřevěné a plexi cedulky a jmenovky od Fontily se připevňují bez vrtání či zatloukání. Víme, že čas od času je fajn je přesunout a najít jim místo, kde se budou vyjímat ještě lépe. A pak by byly díry ve zdi jedině k vzteku! 

Při výrobě a vymýšlení designu cedulek proto dbáme na to, abyste s jejich používáním měli co nejméně starostí. Daří se nám to? Podle vašich ohlasů ano! Vděčíme za to několika vychytávkám - kartonové podložce a osvědčené lepicí pásce.

KARTONOVÁ PODLOŽKA JAKO OCHRANA

Za velkou pomoc při výrobě, přepravě a vlastně i instalaci našich dekorativních cedulek a jmenovek vděčíme něčemu tak obyčejnému jako je kartonový papír. Při výrobě každé cedulky totiž necháme první verzi jmenovky vyřezat právě do kartonu. Díky tomu víme, jak bude cedulka vypadat i jaké bude mít přesné rozměry. V tu chvíli jsme schopni udělat takové úpravy, aby byla výsledná cedulka z dřevěné překližky nebo plexiskla dokonalá.

Do tohoto kartonu s vyřezanými tvary pak tu skutečnou jmenovku uložíme jako skoro do peřinky. Během cesty k vám bude dokonale chráněna a s pravděpodobností hraničící s jistotou k vám dorazí v pořádku!

KARTONOVÁ PODLOŽKA JAKO ŠABLONA

A to ale není všechno! Jakmile k vám cedulka dorazí, kartonovou podložku NEVYHAZUJTE! Čeká na ni ještě jeden velmi důležitý úkol - pomůže vám správně přilepit cedulku na zeď

Pokud jste si objednali jmenovku, která se v reálu skládá z několika částí, přilepit ji správně bez šablony může být velký oříšek. Když ale použijete původní kartonovou podložku, budete to mít hotové raz dva! Jak?

  1. Jednoduše přilepíte karton lepicí páskou na místo, kde chcete mít připevněnou jmenovku, vycentrujete a upravíte s pomocí vodováhy. 
  2. Podlepíte jmenovku nebo cedulku vhodnou oboustrannou páskou (více o ní za chvíli).
  3. Jmenovku vložíte zpět do kartonové podložky a přitlačíte na lepený povrch.
  4. Kartonovou podložku odlepíte a tradááá - vaše nová jmenovka nebo cedulka je dokonale umístěna přesně tam, kde jste ji chtěli mít!

ČÍM CEDULKU PODLEPIT?

Za nás můžeme doporučit pěnovou oboustrannou lepicí pásku Tesa, kterou zakoupíte i u nás na eshopu. Máme s ní jen ty nejlepší zkušenosti! Ovšem každý povrch a každá zeď je jiná a opravdu velmi záleží na konkrétním místě a podmínkách - vlhkosti, hrubosti zdí, materiál, na který cedulku připevňujete apod.

Proto se vám může osvědčit i jiný typ podlepení, než který doporučujeme. Co funguje u nás, totiž nemusí nutně fungovat i u vás. 

Zkoušejte, testujte a klidně se s námi podělte o nevšední a užitečné tipy, které mohou ostatním zákazníkům pomoci.
Ale hlavně - užijte si skvělý pocit z každého vylepšení vašeho krásného domova!

Vaše Lenka

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz