Dřevěná jmenovka na vstupní dveře hranatá

660 Kč
Vytvoříme na míru
Barva okrajového lemu ?
Barva podkladu
Barva textu
Font (typ písma) ?
Velikost jmenovky na dveře ?
Natření zadní strany jmenovky do barvy
Můžeme doručit do:
22.12.2023

Minimalistická, čistá a moderní - taková je tato hranatá dřevěná jmenovka na dveře! Ozdobte svůj domov originální cedulkou, která všem poví, že máte fakt styl. Zvolte si velikost i svou oblíbenou barevnou kombinaci pro podklad, lem i text a vytvoříme vám originální rodinnou vizitku, kterou nikdo jiný nemá.  

TIP: Chcete si prohlédnout váš text v různých fontech? Vyzkoušejte náš Náhled fontů!
Pozor, diakritika se zde nezobrazuje - háčky a čárky vždy dokreslujeme před řezem ručně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podklad cedulky je vyroben z topolové překližky tloušťky 6 mm, obvodový obdélník a text je vyroben bukové překližky tloušťky 4 mm. Pokud má jmenovka vydržet dlouho krásná, doporučujeme ji umístit do vnitřních prostor. Při venkovním použití vyberte místo, kam neprší a kde nebývá přílišné vlhko. Případně se s námi poraďte nebo připište do poznámky, kde by měla být cedulka umístěna.

Tuto dřevěnou cedulku si můžete kompletně přizpůsobit svému vkusu - na výběr je ze 2 velikostí (22x12 cm a 43x23 cm). Vyberte si barvu podkladu, textu a font písma. Vzorník barev a fontů naleznete zde. Maximální počet slov na cedulce jsou dvě. Za příplatek si můžete nechat natřít i druhou stranu cedulky.

Jméno, které chcete mít na cedulce, nám napište do poznámky k produktu nebo ve 3. kroku objednávky Informace o vás (zaškrtněte “Zadat poznámku pro prodejce”). Před samotným zahájením procesu výroby vám zašleme přibližný náhled jmenovky pro kontrolu. Standardní doba dodání jsou 2-3 týdny, většinou to ale stíháme rychleji.

Jmenovka na vstupní dveře na fotce:
Velikost - 43x23 cm
Havelkovi a Sabadkovi - podklad vodou ředitelná bílá barva, okrajový lem - dřevěná lazura odstín palisandr, text -  vodou ředitelná černá barva, font č.7.
Vondrákovi - podklad lazura ořech, okrajový lem a text - černá vodou ředitelná barva, font č.3.

Oboustranná páska ani lepicí gumy nejsou součástí. 

 
 
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz