Cedulka s adresou

530 Kč
Do týdne u vás
Font (typ písma) ?
Barva textu z plexiskla
Barva podkladu z plexiskla
Můžeme doručit do:
3.7.2024

Představte si, že se vracíte domů po dlouhém dni a Vaše oči padnou na stylový, moderní záblesk elegance, který Vás vítá u vstupu. Plexi cedulka s adresou není jen obyčejnou tabulkou; je to první dojem vašeho domova, odraz Vaší osobnosti a pozvánka do Vašeho světa. Proč byste se měli spokojit s obyčejným, když můžete mít mimořádné?

Naše dvouvrstvá plexi cedulka je vyrobena s pečlivostí a precizností. Každý detail je důkladně promyšlen, od výběru prémiového plexiskla až po poslední písmenko Vaší adresy. S možností kombinovat barvy textu a podkladu si můžete být jistí, že vytvoříte cedulku, která dokonale ladí s vaším domovem a osobním stylem.

Není to jen krásná dekorace, ale také praktický prvek, který usnadňuje návštěvám, poště i záchranářům rychle a snadno nalézt Vaši adresu. A instalace? Stačí nalepit vhodnou oboustrannou páskou a je to!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plexisklo je materiál, který odolává povětrnostním vlivům a zachovává si svůj vzhled po dlouhá léta. Cedulku lze jednoduše umístit kamkoli na branku, dveře nebo poštovní schránku, aniž byste potřebovali odbornou pomoc.

Velikost podkladu: 23 x 18 cm
Tloušťka plexiskla: 3 mm 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz